Ciasa Nivalis

Cortina d'Ampezzo

Ciasa Nivalis je nový projekt v srdci Dolomit v Cortina D’ampezzo. Přebudovaná horská chata byla zrenovována tak, aby poskytla potěšení všeho druhu, která může nabídnout exkluzivní odlehlé horské středisko. V Ciasa Nivalis, ležící v Cademai nedaleko centra vesnice i sjezdových tratí, naleznete veškerá kouzla Cortiny, a to tím nejautentičtějším způsobem.

Úcta vůči tradičním způsobům výstavby a použití přírodních materiálů, jako jsou kámen a dřevo, dodávají každému apartmánu vřelou domácí atmosféru.

Respekt vůči tradičnímu stylu se propojuje s nejnovějšími stavebními technologiemi a instalacemi využívajícími ty nejkvalitnější materiály a nejlepší design.

ciasa-nivalis-2
1
1
1
ciasa-nivalis-12
2
2
2

Umístění

Ciasa Nivalis se nachází mezi horami Tofane a Cristallo, obklopená hradbou Dolomit, a je v perfektní harmonii s přírodou. Do centra Cortiny se dostanete za pár minut po cyklistické/pěší stezce kopírující trasu již nepoužívané železniční trati. Chata je umístěna v blízkosti sjezdových tratí.

ciasa-nivalis-9-thumb
3
3
3

Prestiž

Ciasa Nivalis je výjimečnou budovou, je navržena tak, abyste se v ní cítili jako doma a mohli znovu objevit kouzlo času tráveného s rodinou a přáteli. Každý z apartmánů nabízí exkluzivní komfort. Užívejte si luxusní potěšení, které nabízí Ciasa Nivalis, těšte se z vůně dřeva a radujte se z nádherných výhledů: mezi výhody patří i přímý přístup do vašeho apartmánu výtahem a soukromé spa v každém z apartmánů.

Kvalita

Výstavbu zajistila zkušená firma podle nejvyšších standardů, jsou použity ty nejlepší materiály a nejpokročilejší stavební technologie, Ciasa Nivalis se tak stává exkluzivním místem pro odpočinek.

Pohodlí, které je cítit ve všech interiérech, zajišťují vysoce energeticky úsporné instalace, použití silně izolujících a odhlučňujících materiálů a především časté použití dřeva, a to jako konstrukčního i estetického prvku.

ciasa-nivalis-8
4
4
4
ciasa-nivalis-7
5
5
5

Objevte znovu Cortinu a potěšení, která nabízí

Cortina ležící v dech beroucí krajině jedinečné přírodní krásy patří již více než sto let k předním destinacím turistů z celého světa.

Zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO a po celém světě známá jako „Královna Dolomit“, Cortina nabízí řadu možností sportovního vyžití i relaxaci: 13 lanovek, vyhlídkové trasy vedoucí přes lesy, cyklistické stezky, golf a lezení zdarma, jízda na koni a Nordic walking.

Tím vším je Cortina známá a také bohatým nočním životem a množstvím kulturních akcí. Centrum Cortiny tvoří barevná mozaika věhlasných restaurací, pekáren a vináren, otevírají se zde nekonečné možnosti pro nakupování od butiků haute couture po řemeslné obchody, umělecké galerie a obchody se starožitnostmi. 

ciasa-nivalis-10-thumb
6
6
6
ciasa-nivalis-13-thumb
7
7
7

Design

Opravená Ciasa Nivalis — tradiční horská chata postavená na konci 19. století — si uchovala původní historický charakter, a krásně tak ladí se svým okolím.

Deset ubytovacích jednotek, které se v budově nacházejí, je rozmístěno v přízemí, prvním, druhém a podkrovním podlaží. Každý apartmán má vlastní parkovací místo, spa a vinný sklípek.

Vybavení zahrnuje podlahové topení a fotovoltaické panely, které jsou společně s tepelnou izolací a zvukotěsnými materiály zárukou účinnosti, snížené spotřeby energií a vyššího komfortu bydlení.

Pokročilý systém automatizace budov dovoluje integrované ovládání osvětlení, teploty a vstupu.

ciasa-nivalis-4
8
8
8
ciasa-nivalis-6
9
9
9
ciasa-nivalis-3-thumb
10
10
10

 

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

 

Nebo se obraťte přímo na prodejní kancelář Ciasa Nivalis v České Republice:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 725 860 300

ciasa-nivalis-logo
manghi logo