Vítejte ve společnosti MANGHI Czech!

Se třemi generacemi zkušeností je rodina Manghi jedním ze známých jmen v oblasti podnikání s nemovitostmi a ve stavebnictví v Itálii. Společnost Manghi Czech staví na této tradici a přináší rodinné zanícení pro elegantní design, nejvyšší kvalitu řemeslného zpracování a hlubokou znalost českého realitního trhu od roku 1993.

Manghi Czech je realitní developer zaměřený především na luxusní rezidenční a hotelové projekty. V závislosti na projektu přijímáme roli developera, generálního dodavatele, správce nemovitosti a facility manažera, nebo obchodního zástupce pro luxusní realitní projekty v České republice i v zahraničí. Specializujeme se také na vysoce kvalitní rekonstrukce luxusních maloobchodních prostor.

Italský odkaz naší společnosti je obzvlášť nápadný náročnými luxusními developerskými projekty, často využívajícími historické budovy, které jsou renovovány s velkým vkusem a maximální pozorností k detailu. Současně některé z našich projektů zahrnují zcela nové budovy nebo zavádění nejnovějších technologií do těch historických.

Pokud sdílíte naši lásku a zanícení pro krásu a eleganci reflektovanou v modernizaci nebo nové výstavbě, nebo se zajímáte o nákup prvotřídní nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat.

 

Co děláme

Developer & Generální dodavatel

Developer & Generální dodavatel

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí

Luxusní obchody

Luxusní obchody