Palazzo Garzoni Moro

Mistrovské dílo pro život na Canal Grande v Benátkách

Pozice, prestiž a panorama: radost ze života v Benátkách

Dokonalá syntéza klasického a současného, otevřenosti a důvěrnosti, geniálního umění a racionálních obytných prostor. Palazzo Garzoni Moro nabízí zcela nevšední způsob, jak se radovat ze života v magickém světě Benátek. Poznejte italský životní styl v jedinečném prostředí prestižní rezidenční lokality na Canal Grande a naplňte svou touhu po kráse, vysoce kvalitním a moderním životním prostoru a pohodlí.

Palazzo Garzoni Moro je architektonický klenot v srdci Canal Grande – více než dvě stě oken s kouzelným výhledem na Benátky zdobí pozdně gotickou fasádu paláce a zvýrazňuje jeho světlost. Stavba přesahuje okolní budovy směrem ke Canal Grande a vyznačuje se neobyčejnou šířkou se třemi fasádami otočenými k nábřeží – něco zcela výjimečného na nejproslulejší plavební cestě světa. Dokonalé kouzlo Benátek a jejich tisíciletá historie jsou vtisknuty do tohoto význačného rezidenčního paláce, který byl postaven pro lidi s moderním vkusem a touhou po novém způsobu života.

palazzo garzoni moro 1
1
1
1
palazzo garzoni moro 2
2
2
2

V srdci města: smysl pro správné místo

Palazzo má ústřední a strategickou polohu, která je důležitá pro snadný pohyb v srdci města, a zároveň se diskrétně skrývá před turistickou scénou Benátek. Přilehlá zastávka Sant’Angelo zajišťuje rychlé spojení vodním taxi s letištěm Marco Polo a vodním autobusem s Lidem a dalšími částmi města. Trajekt San Tomà spojuje oba břehy Canal Grande a umožňuje přepravu mezi čtvrtěmi San Polo, Dorsoduro a San Marco. Pohodlné kotvení má u vchodu do paláce.

Vaše soukromá dimenze

Užívejte si pohodlný přístup ke „skutečným“ Benátkám i rychlý únik z ruchu a shonu města. Stačí překročit práh vlastního domu: Palazzo Garzoni Moro proměňuje tento sen v každodenní realitu.

Vchod do rezidenčních prostor vede přes malebné soukromé nádvoří se zahradou u zadní části budovy – prostředí, které nabízí odpočinek a intimitu, s nádechem tajemna a romantiky Benátek.

Je to však jen další dokonalý příklad proslulých tajných benátských zahrad, který nás kouzelným způsobem spojuje s fascinující tradicí orientálního zahradnictví „La Serenissima“.

Palazzo a jeho příběh

Palazzo Garzoni Moro pochází z poloviny 15. století. Nechala jej postavit bohatá kupecká rodina a v 17. století se palác stal majetkem rodu Garzoniů. Ti patřili mezi nejvýznačnější rody Benátské republiky a vlastnické právo k budově si podrželi několik století. Jako symbol moci a bohatství byl palác sídlem knihovny Pietra Garzoniho – vnuka zakladatele rodu a uznávaného historika. Knihovna byla vybudována v jedné z velkých síní v období „La Serenissima“, a posvětila tak palác jako ikonu města Benátek.

palazzo garzoni moro location
3
3
3
canaletto
4
4
4

Prostory, které jsou typicky benátské, avšak vyvážené moderním přístupem

Po renovaci vyzařuje z každého detailu pečlivost a sympatie. Díky vášnivě a odborně provedené renovaci, která zvýraznila bohaté architektonické dědictví budovy, získalo Palazzo zpět svoji pravou identitu a vrátilo se ke své tradici a historii. Benátský charakter se projevuje použitím tradičních povrchových úprav, jako jsou podlahové krytiny terazzo nebo doplňky z mramoru a drahého dřeva, které elegantně vynikají v moderně řešeném rezidenčním prostoru, jenž má obyvatelům nabídnout výjimečnou kvalitu života.

Jedinečné vlastnosti pro kvalitní život

Intimní interiér paláce nabízí ubytování v osmi elegantních a prostorných dvoupokojových apartmánech. Tyto prostory jsou vybudovány na jednom nebo dvou podlažích a vyznačují se racionálním, efektivním uspořádáním a ideálním rozdělením jednotlivých částí.

Pohodlný přístup do rezidencí vede přes schodiště nebo lze použít výtah. Budova má rovněž soukromý přístup k vodní cestě s kotvením přímo na Canal Grande.

palazzo garzoni moro 5
5
5
5
palazzo garzoni moro 6
6
6
6
palazzo garzoni moro 7
7
7
7
palazzo garzoni moro 8
8
8
8

Luxusní doplňky

Vzácný mramor a kámen, vytříbené dřevěné dekorace, podlahy benátského stylu, balkony v tradičním stylu, to vše jsou jemné detaily, které vyjadřují výjimečnou kvalitu italského řemeslného umění a odrážejí ušlechtilou eleganci paláce. Doplňky a detaily vznikly použitím pečlivých, na míru šitých řešení s cílem vytvořit domácnosti na zakázku, jež budou splňovat očekávání náročných klientů a z nichž bude vyzařovat kouzlo Benátek.

pgm app 10 small
9
9
9
pgm app 11 small
10
10
10
pgm app 12 small
11
11
11
pgm app 13 small
12
12
12

Benátky. Místo pro život

Příjemnou procházkou od Palazzo Garzoni Moro se dostanete do nejživější a nejautentičtější části Benátek – stejných Benátek, které si po staletí uchovávaly tak silnou přitažlivost pro malíře, spisovatele a význačné osobnosti. Stačí minuta chůze od Palazzo Garzoni Moro a ocitnete se na mostě Rialto, u baziliky svatého Marka nebo u jiných kulturních a uměleckých památek, které jsou symbolem města a mezi něž patří například Teatro La Fenice, Palazzo Grassi, sbírka Peggy Guggenheimmové nebo Accademia Museum. Campo Santo Stefano a Campo Sant'Angelo – jedny z nejživějších a nejcharakterističtějších křižovatek města – se nacházejí v těsném sousedství.

palazzo garzoni moro panorama
13
13
13

 

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

 

Nebo se obraťte přímo na prodejní kancelář Palazzo Garzoni Moro v České Republice:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 725 860 300

logo
manghi logo