Portopiccolo: Užijte si vlastní rezidenci na pobřeží Jaderského moře

V jednom z nejpůsobivějších míst horního Jadranu je Portopiccolo novou destinací pro ty, kteří chtějí zažít nové emoce, které ovládají život. Luxusní jachty a plachetnice zaplňují velkolepý Terstský záliv, kde je Jaderské moře nejčistší. Ráj nedotčené přírody mezi útesy nad mořem a remízky středomořskévegetace. Pohodlí, soukromí a luxus exkluzivních rezidencí různých typů, ale všechny s výhledem na moře, s poklidným a sofistikovaným spojením moderní architektury a tradičních místních materiálů. Dokonalý servis, pyšnící se vždy exkluzivním stylem, splňuje všechny požadavky. Příjemná energie vesnice daleko od davů a dopravy schopná nabídnout denně překvapení a uspokojit každé přání. Kompletní Italská kvalita pohostinnosti, nenapodobitelné spojení dokonalosti a kreativity, designu, jídlaa životního stylu. Portopiccolo představuje rovněž projekt avantgardní přestavby krajiny navržený a vyvinutý při plném respektování životního prostředí. Ten dobrovolně spojil své síly s Ministerstvem životního prostředí a ochrany přírodních zdrojů a moří s cílem snížit emise do ovzduší a neutralizovat dopad na životní prostředí, jakož i zapojit využití obnovitelných zdrojů energie.

 

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

 

portopiccolo panorama
1
1
1
portopiccolo panorama
2
2
2
Portopiccolo Panorama
3
3
3

Hlavní rysy projektu:

  • Nově postavená italská ekologicky udržitelná přímořské vesnice v samém srdci horního Jadranu
  • Ve tvaru amfiteátru, s jižní orientací a s krásným výhledem na moře z každé jednotky
  • Široká škála služeb/aktivit uvnitř i vně PP resortu
  • 454 luxusních rezidencí velikosti od 50 do 400 m2
  • Yacht Club & Marina se 121 jachetním kotvištěm
  • Pětihvězdičkový hotel
  • Lázně & wellnes
  • Konferenční centrum
  • Beach Club
  • Restauranty a bary
  • Obchody

Poloha:

Portopiccolo se nachází 10 km od kosmopolitního Terstu a 130 km od Benátek, jednoho z nejkrásnějších měst na světě, a je snadno dosažitelná ze všech italských, středoevropských a východoevropských lokalit. Letiště v Terstu se nachází pouhých 15 minut jízdy autem a od sjezdu z dálnice A4 je vzdálen pouhých 5 minut.

Příjezd z Prahy

  • Autem 750 km (7-8 hodin jízdy) po dálnici A10
  • Letadlem 60 minut letu do Lublaně (poté 40 km jízdy) / nebo do Terstu přes Mnichov
Portopicollo location
4
4
4

Vybavení:

YACHT CLUB A MARINA

Kousek od Benátek a chorvatského pobřeží je Portopiccolo Marina bezpečným kotvištěm, které nabízí dokonalý servis pro všechny typy plavidel. Jeho 121 kotvišť je vybaveno nejmodernějším zařízením pro splnění požadavků a potřeb každého nadšence. Benefity a aktivity pro členy s možností účastnit se prestižních mezinárodních regat.

BEACH CLUB

Fantastická soukromá pláž, kde si můžete vychutnat moře v elegantní, intimní atmosféře, to je Portopiccolo Beach Club. Pohodlné slunečníky, luxusní lehátka, elegantní kabiny s veškerým komfortem a bezdrátovým připojením zajišťovaným optickými vlákny. Navíc, tři bazény, služba donášky jídla na pláž a pracovník připravený uspokojit všechny požadavky - ať již je to rezervace povzbuzující terapie v lázních nebo gurmánské večeře v restauraci.

LÁZNĚ A WELLNESS

Zbavte se stresu a toxinů, obnovte svou energii, ponořte se do moře relaxace, vitality a krásy - lázně Portopiccolo jsou oázou klidu a duševní pohody, kde můžete regenerovat v sofistikované, exkluzivní atmosféře. Od léčebných lázní po lázně zkrášlující - to je průnik dovedných moderních kůr pročišťovacích, kůr pro duševní pohodu a zdraví - pro ty, kteří o sebe opravdu rádi pečují.

PĚTIHVĚZDIČKOVÝ HOTEL

Na dovolenou, služebně nebo se jen cítit dobře - Falisia Resort a lázně s výhledem na nádhernou zátoku v srdci Portopiccolo je místo, kde mohou všichni hosté zažít nezapomenutelný pobyt, a to 365 dní v roce. "Luxury Collection" hotel s originální osobitostí, pokoji a apartmány pyšnícími se sofistikovanou elegancí a servisem, který nenechává nic náhodě - soukromou pláží s bazénem, gurmánskou restaurací, barem a přímým přístupem k léčebným lázním a do gurmánské restaurace.

RESTAURACE, BARY A OBCHODY

Jako v každém malém přímořském městečku je zde mnoho butiků a obchodů, které nabízejí neodolatelný výběr designových značek, špičkových designérů, příslušenství pro plachetnice a vybraných potřeb pro domácnost; to vše naleznete ve dvou nákupních uličkách Portopiccola. Lahůdkářství, vinotéka, zmrzlinový koutek, restaurace a bary představují podívanou chutí, vůní a barev s nabídkou nejlepších místních a italských specialit. Nakupování v Portopiccolo je neustálé překvapení uspokojující všechny chutě.

portopiccolo facilities 1
5
5
5
portopiccolo facilities 2
6
6
6
portopiccolo facilities 3
7
7
7
portopiccolo facilities 4
8
8
8

Exkluzivní služby:

Radost ze života v mimořádném prostředí, vzrušení z nedotčené přírody na dosah ruky, výhoda možnosti spolehnout se na exkluzivní služby a vybavení, které uspokojí jakékoli přání a splní jakýkoli požadavek kdykoliv během dne a roku. Portopiccolo je synonymem pro kvalitu života v každém detailu.

  • Checkpoint - Bezpečnostní vchod, aktivní 24 hodin denně, vítá hosty a návštěvníky, řídí video dohled pomocí systému s 81 kamerou přímo z velínu a logistiky parkoviště.
  • Údržba - Nepřetržitá služba zabývající se úklidem, zahradními pracemi a řízením všech systémů ve sdílených veřejných prostorách. Správa objektu a úklidová služba je rovněž k dispozici soukromým osobám.
  • Přístup - Různé úrovně zástavby jsou propojeny šikmými výtahy, které usnadňují pohyb uvnitř Portopiccolo, je tak snadný, pohodlný a bezproblémový.
  • Bazén pro rezidenty - Ve výšce 60 metrů nad mořem, s přepadem a s výhledem na nádherné panorama zálivu - to je naprosto unikátní prostor vyhrazený pro rezidenty Portopiccolo – ideální pro pořádání nezapomenutelných soukromých akcí.
  • Správce - Kancelář, která je vždy připravena vyhovět potřebám majitelů a hostů, a to od rezervace restaurace až po organizaci transferů.
  • Podzemní parkoviště - V Portopiccolo není žádný provoz, smog a hluk ale stále se můžete dostat domů autem. Systém podzemních parkovišť zajišťuje přímý přístup do soukromé rezidence. Lze zaparkovat auto a krytou přímou cestu se dostanete ke svému apartmá.
  • Program pronájmu - Systém Program pronájmu umožňuje vlastníkovi domu v Portopiccolo, aby si užíval svoji rezidenci po oblíbenou dobu roku, přičemž po zbývající měsíce mu bude přinášet atraktivní výnosy.
  • WiFi - Celá oblast Portopiccolo je pokryta bezdrátovou sítí, která je zajišťována optickými vlákny. Přístup k internetu je rychlý a snadný, ať již jste doma nebo v plážovém klubu.
Portopicollo Services
9
9
9
Portopicollo Services
10
10
10

Rezidenční jednotky:

CASE DEL BORGO

Jak bylo zvykem dříve v rybářských vesnicích s výhledem na přístav, jsou Case del Borgo (venkovské domy), pyšnící se světlými barvami a postavenými s použitím tradičních místních materiálů, ale se všemi moderními vymoženostmi a vylepšeními ideální volbou pro život v ještě romantické avšak zároveň elegantní atmosféře. Procházení se uličkami, nakupování, vychutnávání si aperitivu na náměstí, těšení se z barev západu slunce na moři - okouzlující, malý a exkluzivní svět hned předvašimi vchodovými dveřmi.

portopiccolo village
11
11
11
portopiccolo village
12
12
12
portopiccolo village
13
13
13
portopiccolo village
14
14
14

 

CASE A TERRAZZA

Zasazeny do útesů nad mořem s typickým místním kamenem a propojeny šikmymi výtahy, mají Case a Terrazza (domy s plochou střechou) výhled na Portopiccolo a další úchvatné výhledy na záliv v Terstu. Široké terasy nabízí přímý kontakt s přírodou, přičemž jste obklopeni nejmodernějším komfortem a technologiemi. Zcela ojedinělý architektonický výtvor na Horním Jadranu, kdy velká pozornost je věnována i detailům v interiéru.

portopiccolo terrace
15
15
15
portopiccolo terrace
16
16
16
portopiccolo terrace
17
17
17
portopiccolo terrace
18
18
18

 

VILLE

Na pilotách ve vodě jsou vily Portopiccolo nejvíce soukromým a prestižním způsobem prožívání této mimořádné přírodní koncepce poskytující uspokojení s naprosto exkluzivním domácím scénářem. Přímo na břehu, s vlastními bazény, klenbou pro loď s přímým přístupem ke kotvišti, elegantními zahradami a terasami, lemovány vzácnými dřevinami. Estetika a dokonalost jsou zde na zcela nové úrovni z hlediska architektury, úpravy a prostoru.

portopiccolo villas
19
19
19
portopiccolo villas
20
20
20
portopiccolo villas
21
21
21
portopiccolo villas
22
22
22

 

Další informace naleznete na vyhrazeném webu:

www.portopiccolosistiana.it

Nebo se obraťte přímo na prodejní kancelář Portopiccolo Česká republika:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 725 860 300